Український прем'єр, який не одноразово заявляв про те, що тарифи на газ для населення в цьому році збільшуватись не будуть, переглянув свою позицію, передає Корупція.Інфо.

Під час виступу перед іноземними послами Володимир Гройсман відкрито заявив, що ціни на газ не можуть бути низькими, бо держава не знає, як можна знизити тариф. Всіх політиків, які говорять українцям про знижки, прем'єр називає фокусниками і додає, що ніхто не зможе дати таку обіцянку і виконати її. 

«Популісти говорять про те, що в Україні ціну газу можна знизити в два, три або п'ять разів. Скажіть, будь ласка, чи є тут ті, хто знає, як це зробити? Ні… Ніхто не знає, як це зробити, але популісти кажуть, що вони можуть це зробити. Так вони не популісти – вони фокусники!»- заявив глава уряду.

Популярне: "Переноситься один робочий день із…": Скільки українці відпочиватимуть у березні

Гройсман зізнався, що великою загрозою для України залишаються такі от діячі, які своїми обіцянками дають надію громадянам. 

«Популізм і корупція – це величезна зараза на тілі держави, яка вбиває імунітет і все інше», – вважає він.

Нагадаємо, що Міжнародний валютний фонд, вимагає встановлення ринкової ціни на газ, тому підвищення не омине українців, але з якого числа встановлять нові тарифи прем'єр поки не розповідає.