Головні новини України
Подобається

“І це не пуста риторика, а реальне брязкання зброєю”: Порошенко зробив гучну заяву

09/05/2018     Автор: Яна Романська
“І це не пуста риторика, а реальне брязкання зброєю”: Порошенко зробив гучну заяву

Як зазначає президент, українцям була потрібна лише власна свобода, яка врешті-решт і була здобута, хоча аж через 46 років після перемоги у Другій світовій війні, пердає Корупція.Інфо

Президент України Петро Порошенко заявив, що Росія брязкає зброєю і залякує країни Заходу ядерним ударом.

Про це Порошенко заявив під час акції "Перша хвилина миру" у Національному музеї історії України у Другій світовій війні. 

"Лише вдумаймось, наскільки ж по-різному ми (Росія та Україна) бачимо і відзначаємо одну й ту ж дату. У них цю війну виграв Сталін, а за нашою версією – народ", – заявив він. 

На переконання Порошенка, "їм (росіянам), як довели всі повоєнні десятиліття, перемога над Гітлером була потрібна для того, щоб підкорити інші країни. І "визволителі" або взагалі забули піти зі звільнених територій, або час від часу вдиралися туди на танках, – як до Угорщини в п’ятдесят шостому чи Чехословаччини в шістдесят восьмому". 

Як зазначає президент, українцям була потрібна лише власна свобода, яка врешті-решт і була здобута, хоча аж через 46 років після перемоги у Другій світовій війні.

Популярне: "Повинен відмовитися від другого терміну …": США поставили Порошенку жорсткий ультиматум. Чим не догодив Америці український Президент

 "Вони святкують у мілітарному угарі, агресивно наїжачившись на цілий світ, а ми відзначаємо ці дні разом з усією Європою…Ми кажемо: "Ніколи знову". А вони: "Можем повторить". І це не пуста риторика, а реальне брязкання зброєю, в тому числі і залякування країн Заходу ядерним ударом»,  – заявив Порошенко.