Дружина народного депутата України Сергія Хлань від Блоку Петра Порошенка Леся Бойко показала підтягнуте тіло в купальнику. Хоч народний обранець і сховав свою дружину в декларації, користувачі інтернету тепер добре можуть розглянути красу жінки, по рахунок якої живе «слуга народу», передає Корупція.Інфо.

Популярне: Кожен з нас працює з цим приладом !!! На Львівщині стався трагічний випадок з юнаком, прочитайте, щоб не повторити його помилку

Ефектні фотографії з'явилися на сторінці в Instagram фотографа, яка робила зйомку. На знімках Леся Бойко позує в чорному купальнику на тлі білого позашляховика. Можливо, того кросовера «BMW», на якому в 2015 році потрапила в ДТП в центрі Миколаєва.


У декларації дружину нардеп чомусь ні вказав


Соцмережі замовчують про те, які фото були в подружжя народний депутат в юності, але сьогодні можна розгледіти всі принади жінки

Як казав Пастернак, ніж старше жінка, тим більше переваг


Передплатникам оцінили Не тільки зовнішність моделі та майстерність фотографа, а й транспорт Бойко


Якщо душа прагне свята, а тіло може себе це дозволити, то чому б і НЕ зробити фотосесію на пам'ять

Примітно, що за минулий рік нардеп-мажоритарник від Херсонщини Сергій Хлань збільшив свої доходи майже в 7 разів і накопичили мільйони готівки, про що свідчать дані його декларації, опублікованій на сайті НАПКА. Крім того, Сергій Хлань задекларував три пари дорогих швейцарських годинників, вартість яких обчислюється в десятках тисяч доларів США. Однак, свого транспортного засобу у депутата, як і раніше бракує.

Нагадаємо, що раніше син Cергея Хлань показав в соцмережі устриці, особняк в «Царському селі» і люксові авто.