У Києві народний депутат з групи "Воля народу" Сергій Мельничук стріляв бойовим патронний у людей.

Про це в своєму Fаcebook написав блогер Євген Шевченко. У той же час в прес-службі Столичної поліції заявили, що стріляв НЕ Мельничук, а його охоронець, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Кожен з нас працює з цим приладом !!! На Львівщині стався трагічний випадок з юнаком, прочитайте, щоб не повторити його помилку


За словами Шевченка, Мельничук, всупереч рішенню суду, вирішив організувати громадську приймальню на території садка.


"Два роки тому шахрайському шляхом дитячий садок (в житловому масиві Троєщина. – Ред.) Був вилучити з комунальної власності, але місцеві жителі з цим НЕ Погодилися і зрозуміло чому – для дітвори місць в дитячих закладах Києва катастрофічно Бракує", – пише Шевченко .

Два роки судів і нарешті угода була визнана незаконною, а дитячий садок повернутий в комунальну власність, Відзначив він.

"Але раптом приїхав народний депутат Мельничук! Став на захист шахраїв-рейдерів і плювати він хотів на дітей і на їх батьків разом узятих! До його компанії також долучилася народний депутат Надія Савченко, але їй люди пояснили ситуацію, показали рішення суду і вона не стала сперечатися – поїхала собі геть ", – розповів Шевченко.

Мельничук заявив, що рішення суду для нього нічого НЕ означає і тут ніби буде його громадська приймальня, говорить він.

"Але місцеві такою поведінкою обурилися і в прямому сенсі цього слова трохи натолкли йому пику. Потім Мельничук дістав свій пістолет і почав стріляти в людей.

Тепер він разом зі своїм охоронцем закрилися в машині, яка оточена місцевими жителями і ветеранами з союзу Деснянського району міста Києва. Поліція намагається їх заспокоїти і не допустить суду Лінча, тому що розлючений натовп вже почала бити вікна в той машині і витягати за вуха того шакала ", – написав блогер.

Як пише в Facebook проект Dtp.kiev.ua, очевидці стверджують, що нардеп стріляв бойовим.