В елітному одеському ресторані сталося масове отруєння дітей. Про це повідомила єдина доросла з постраждалих Дарина Фуртатова.

За словами жінки, всьому виною – котлета, яку, крім неї, пробували ще троє дітей, включаючи півторарічну Ніколь. Саме найменшій дівчинці і дісталося найбільше.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву"Ніч жаху, марафон від унітазу до грудничка, потім приходила тільки годувати, намагалася поспати. Годуючою я ще ніколи не труїлася. Але ще гірша ніч була у нашої маленької гості Ніколь (1.6 року), у якої блювота почалася по дорозі додому з ресторану. Вночі дитина втратив свідомість від зневоднення, батьки були з малятком у двох лікарнях, не прослуховувався пульс, стан був критичний…" – написала жінка.

Сама Дарина – мати грудної дитини. Але, судячи з усього, її дитина не постраждала. Зараз ніякої офіційної інформації про масове отруєння дітей немає, пишуть місцеві ЗМІ.

Нагадаємо, у вечері 6 серпня до Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшли повідомлення про госпіталізацію 17 осіб унаслідок отруєння.