Генерал часів президента Януковича, що втік, а тепер і член політради партії “Слуга народу” Вадим Слюсарєв потрапив у базу “Миротворець”. Причиною цього, крім усіх інших “заслуг” військового, стало неодноразове відвідування ним території окупованого Криму.

Про це повідомляється на сайті “чистилища”.

“Свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення в захоплений російськими окупантами Крим. Участь у спробах легалізації окупації АР Крим російськими загарбниками. Незаконна комерційна діяльність в окупованому російськими загарбниками Криму. Участь у контрабандних переміщеннях вантажів і товарів на окуповані російськими окупантами і російсько-терористичними бандформуваннями території України”, – йдеться про Вадима Слюсарєва на “Миротворці”.

Як аргументи прикріплено видруки авіаквитків, які Слюсарєв замовляв, щоб потрапити на анексований півострів через Росію.

“Батьки Слюсарєва отримали російські паспорти в Криму серед перших – ще 28 березня 2014 року. Слюсарєв ще у 2014-му відправив до Криму копії всіх своїх документів, включно зі шкільними атестатами та навіть флюорографією грудної клітки. Цікаво, що там за допомогою цих документів оформляють? На роботу брали чи на службу?” – зазначено в базі.

Зазначимо, що у березні цього року Вадима Слюсарєва обрали членом політичної ради партії президента Володимира Зеленського “Слуга народу”. З цього приводу редактор видання “Цензор.Нет” Юрій Бутусов опублікував біографію одіозного генерала.

Відомо, що Слюсарєв за експрезидента Віктора Януковича отримав звання генерала і був “господарем кордону та прокуратури Харківської та Сумської областей”. Також він володіє двома готелями в Алушті, дев’ятьма фірмами із завезення імпорту в Україну та землею на прикордонному переході Гоптівка Харківської області, писав Бутусов.