машовець

Експерт групи «Інформаційний Спротив» Костянтин Машовець заперечує приналежність двох полонених бойовиків до «народної міліції ЛНР» та навів докази їхньої приналежності саме до спецназу Росії.

Новину повідомляє «Преса України». передає Корупція.інфо

«З приводу 2-х чергових "заблукалих". Тут деякі нерозумні "товариші" волають про "двох військовослужбовців народної міліції ЛНР", мовляв це виключно корінні лугандонці. Ці казки для божевільних можуть кричати типу Кисельова, але не ті, хто "в курсі справи"», – каже Костянтин Машовець.

За словами військового експерта, російський (а в минулому радянський) спецназ в зоні реальних бойових дій завжди використовує легенду. Саме це є відмінною рисою спецназу з ГРУ.«Будь-який "подвиг" цих "товаришів" зазвичай на себе беруть місцеві інсургенти. Так було у В’єтнамі, Африці, Латинській Америці й Афганістані: фарбовані бороди, місцевий одяг, закос під Царандой… Так, тепер роблять і в Луганді», – пояснює Костянтин Машовець.

«Тому, всі ці нерозумні одночасні крики з Луганди і з Ватостану, про нібито "військовослужбовців народної міліції ЛНР" як раз і є прямим доказом приналежності двох захоплених гавриків саме до спецназу РФ, як втім і відповідні посвідчення. Там, із таким же успіхом, можна було б написати хоч належність до "імперської гвардії" (був би толк із цих написів). Одне дивує – "каша в мізках" цих двох армійських спецназівців», – зазначає експерт. 

За висновками військового, російських спецназівців погано підготували до виконання завдань.

«Зазвичай ГРУ своїх бійців, не дивлячись на ідеологічну тріскотню, перш ніж спустити з повідця, знайомить із справжніми реаліями місця дії, а не завантажує, як в цей раз, бреднями про торгівлю органами і карателями – виколювачами очей… Нерозумний "товариш" їх готував. Від цих казок обидва і "попливли" дуже швидко», – підсумовує Костянтин Машовець.