Депутат стверджує, що жінка є лідером у їхніх стосунках.


Депутат-мільйонер Сергій Рибалка зі шлейфом скандального  розлучення з першою дружиною будує стосунки з молодшою на 15 років дівчиною на ім’я Анастасія. Себе політик називає підкаблучником, а нову пасію – головною в їх стосунках, ідеться в сюжеті ТСН.19:30., передає Корупція.Інфо

39-річного Рибалку називають одним зі спонсорів Радикальної партії та доларовим мільйонером. 24-річна Анастасія студентка університету Шевченка та власник бізнесу, пов’язаного з акціями і фондовим ринком. "Мені дуже подобаються графіки та аналітика", – зізнається вона. Гру на біржі дівчина називає роботою, але щодо успіхів не поширюється. "Я займаюся цим дуже давно, починала я зі 100 доларів", – каже вона.

Перша дружина нардепа була донькою власника мережі супермаркетів, батьки ж другої цивільної дружини Анастасії – власники мережі автошкіл. Сама дівчина їздить на Porsche Panamera, а депутат зізнається, що ще два автомобілі вона нещодавно продала. "В неї самодостатня мама, вона у нас автоледі, в неї школа, багато шкіл, 12 шкіл, мережа по Україні. І вона їй допомагає, дарує гроші", – каже Рибалка і додає, що такі подарунки можуть вимірюватися сумами з шістьма нулями.

Популярне: «Смерть чоловіка, багатий коханець і проблеми з безпліддям»: Куди і чому пропала дочка Тимошенко Євгенія
Ця пара відсвяткувала весілля, але офіційно вони не одружені. Познайомилися на Лазуровому узбережжі п’ять років тому. "Мені одразу Сергій сподобався, щось йокнуло! Він дуже гарно виглядав, йшов гарний, м’язистий, красивий – дуже мені сподобався одразу, але, авжеж, я не подала виду!", – зізнається Анастасія. Рибалка твердить, що й гадки про це не мав, однак стосунки зав’язалися. "Я приходив до неї додому дуже тривалий час, і вона мене підгодовувала, і потім ми почали жити разом", – так бачить депутат розвиток їх взаємин.

Анастасія визнає, що жити з чоловіком-політиком непросто. "Коли у Сергія поганий настрій, до нього краще не підходити, але я знаходжу вихід. Приготувати щось смачне, накрити на стіл та краще зовсім нічого не сказати – мовчати!", – зізнається вона. Живуть вони в апартаментах її бабусі, а та вибралася у Настіну квартиру за містом. "У прийми, я весь час так", – каже Рибалка.