Юлія Тимошенко – відома і значуща персона в українській політиці. Всього чотири роки тому, на цій арені з'явилася і її єдина донька Євгенія, правда дівчина дуже скоро знову зникла. Чим зараз займається спадкоємиця політика розбиралася редакція Корупція.Інфо

Євгенія Олександрівна Тимошенко народилася в 1980 році в Дніпропетровську. Тоді її мама ще була всього-лише молодою дівчиною, Юлі самій тільки виповнилося 20 років. Про дитинство дівчини майже нічого не відомо, мама яка стала політиком дуже добре приховувала подробиці свого особистого життя. Офіційно відомо, що ще в 12 років, після закінчення 6-го класу, батьки відправляють дитину підкорювати Великобританію. Там вона закінчила Лондонську школу економіки. Саме там вона отримала і диплом магістра за спеціалізацією «Російська і пострадянська політичні науки».

Популярне: "До 2023 року українцям варто очікувати …": Неочікуване пророцтво нової біди для України, яка прийде вже зовсім скоро, приголомшує

В Україну дочка Тимошенко повернулася в 2001 році. Тоді багато хто помітив, що дівчина зовсім не знає української мови, та й російською говорить з помітним акцентом. Багато хто припускав, що в Україні вона на довго не затримається, але такі заяви були помилковими. Дівчинка зважилась скористатися маминими успіхами і стала займатися бізнесом на Батьківщині. Їй віддали місце в наглядовій раді «Дніпропетровського металургійного комбінату», а також акції компанії, якою керувала її мама – «Єдині енергосистеми України». У політичному житті України дівчина вирішила участі не брати, та й мама все-ще намагалася мовчати про діяльність своєї дочки.

Але все-таки Євгенія стала відомою всій Україні в 2005 році, коли прогриміла новина про її весілля з відомим британським байкером і рок-співаком Шоном Карром. Як розповідала сама Євгенія, з чоловіком вона познайомилася в одному з барів Єгипту. Він був на 12 років старший за дівчину, але вона категорично заявила, що хоче вийти за нього заміж. Не вплинуло на рішення Євгенії та позиція матері, яка вважала, що дочки не підходить такий партнер, грубий байкер, забитий татуюваннями. До речі Карр тоді був в цивільному шлюбі і вже виховував дочку. Юлія планувала, що її донька вибере собі в пару якогось відомого українського бізнесмена. Але політику довелося стримати свої амбіції і погодитися з вибором Жені, щоб не псувати собі репутацію. Єдине на чому вдалося наполягти Юлії, щоб майбутній чоловік прийняв православ'я.

Карр з Тимошенко все-таки одружилися і навіть відкрили свій спільний ресторан у Києві, правда вже в 2012 році пара розлучилася. Причиною називали засудження Юлії Тимошенко. У родині почалися проблеми через те, що Євгенія стала адвокатом своєї мами і майже не з'являлася вдома. У січні цього року стало відомо про смерть чоловіка.

Але як стало відомо нашій редакції, в перших відносинах було не все так просто. Євгенія розчарувавшись в своєму шлюбі та просто знайшла собі іншого чоловіка, причому ще до свого розлучення. Ним виявився бізнесмен Артур Чечоткін. Наближені до сім'ї Тимошенко заявляли, що Артур навіть заплатив колишньому чоловікові за розлучення.

Про Чечоткіна відомо не багато, перед весіллям в грудні 2014 року він дуже активно підчистив всі сліди в соціальних мережах, повністю видаливши свої фото. Шлюб виявився більш успішним, але виникла єдина проблема. Євгенія не могла завагітніти як від першого чоловіка, так і від другого. Дівчина часто їздила на лікування за кордон і навіть планувала всиновити дитину. Але в 2016 році прогриміла новина про те, що дівчина вагітна. На той час Євгенія вже пропала з політичної арени і навіть не з'являлася на світських заходах.

Причиною скритності Євгенії став гучний скандал. Під час «Революції гідності» дівчина часто зверталася до мітингувальників із закликами врятувати її маму, яка перебувала в ув'язненні і заявляла про підтримку українців. Але, ось тільки якщо активісти цілодобово жили на Майдані, то сама дівчина після красивих виступів влаштовувала не менше красиві вечірки в найдорожчих готелях Києва. Після цього вона повністю втратила свій авторитет.

Дитину Євгенія все-таки народила, причому в Україні. Виявилося, що у неї народилася дочка, яку назвали Євою. Фотографії дівчинки потрапили в Мережу, після того, як Юлія Тимошенко хвалилася поповненням у Верховній Раді.

Зараз же Євгенія вийшла з підпілля і іноді з'являється на благодійних вечорах. Дівчина є президентом організації «Соціальний захист», главою «Назустріч мрії», яка займається допомогою дітям-сиротам, і засновником марафону «Голос Миру». Не відмовилася вона і від свого бізнесу, але розповідати про свої активи не поспішає.