Робочі поїздки Петра Порошенка стають поганою прикметою: за останні місяці відразу в декількох місцях, де побував президент України, після його візиту відбувалися трагічні інциденти, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Ось це новина !!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва


Незадовго до НП на арсеналі в Калинівці Порошенко побував з робочим візитом у Вінницькій області. 9 вересня президент відвідав Калинівську центральну районну лікарню, де оглянув її відремонтований корпус. А через 18 днів, 27 вересня, в місті почалися вибухи боєприпасів на військовому арсеналі. Лікарня виявилася в зоні надзвичайної ситуації, з неї було евакуйовано 180 пацієнтів. Сьогодні глава РНБО Олександр Турчинов назвав винних в НП.22 серпня в Ізюмі Харківської області Порошенко відкрив відремонтований міст через річку Сіверський Донець. Президент зазначив, що після реконструкції, на яку витратили близько 22 млн гривень, міст може витримати навантаження в 30 тонн. А через місяць на мосту сталося ДТП за участю легкового автомобіля, вантажівки і переповненої маршрутки, яка врізалася в огорожу. В результаті постраждали 23 людини, серед них 10 дітей.

26 травня президент відкривав в Одесі дитячий табір "Вікторія". Тоді він назвав табір, на реконструкцію якого з бюджету витратили 10 млн гривень, зразковим і фантастичним. Через три з половиною місяці, в ніч на 16 вересня спалахнула велика пожежа, в якій загинули три дитини. Трагедія сталася через те, що в таборі були проблеми з електрикою, стіни дерев'яного корпусу погано обробили протипожежним захистом, а дорога сигналізація на ніч була відключена.

Мимоволі на думку спадає приказка, що один раз – це випадковість, два рази – збіг, а три – вже закономірність. Хочеться вірити, що на цей раз приказка помиляється.‡агрузка...