У Верховній Раді сталася бійка після різких слів депутата Микити Потураєва на адресу депутатів від ОПЗЖ. Ситуацію прокоментував нардеп від фракції “Слуга народу” Олександр Качура.

“На мою думку, ані такі висловлювання на адресу колег, яких теж обрали до парламенту мільйони українських громадян, ані вирішення питань кулаками неприпустимі для парламенту. Цьому не місце в залі Верховної Ради. Якщо когось кривдять, у нас є регламентний комітет, потрібно туди писати заяву, не реагувати на будь-які звинувачення, тому що все повинно бути по букві закону”, — сказав він.

Качура розповів, що відбувається в парламенті після сутички.

“Ми йдемо за процедурою. Депутати мають право подавати правки, вони їх подають. Але в регламенті також написано, що якщо ти повідомляєш правку, то потрібно говорити з приводу цієї правки. А тут розповідають про все підряд — про своїх знайомих, якісь історії з особистого життя. Це точно не те, що повинні слухати громадяни України та за що повинні платити платники податків. Кожна хвилина роботи парламенту — це гроші. Тому ми поки працюємо, продовжуємо розгляд законопроєктів”, — сказав він.

Нагадаємо, “слуга народу” Микита Потураєв різко висловився на адресу ОПЗЖ під час розгляду понад 500 поправок до законопроєкту про незалежність Нацради з телебачення і радіомовлення. Він заявив, що “епоха бідності” в Україні закінчиться, коли “повсталий народ витягне ось цю фракцію, доходи якої можна порівняти з річним бюджетом України, і розстріляє”. Після цих слів почалася сутичка.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.