яценюу

Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка викрили в тому, що при пересуванні його кортежу по Києву відключають світлофори і перекривають автодороги так само, як це відбувалося при колишніх владах.

Про це йдеться в сюжеті журналістів проекту "Схеми", передає Корупція Інфо

Від Нових Петрівців, де живе Яценюк, до будівлі Кабміну як мінімум на чотирьох перехрестях вимикали світлофори і перекривали рух транспорту, щоб прем'єр безперешкодно доїхав на своє робоче місце.

Співробітник ДАІ поскаржився журналістам не на камеру, що "нічого не змінилося, як перекривали автодороги, так і перекриваємо". У той же час прес-службі МВС заявили, що ніяких спецзаходів для проїзду кортежу прем'єра не влаштовується.

Прес-секретар Яценюка Ольга Лаппо сказала, що "прем'єр-міністр не вживає надзвичайних заходів при пересуванні його автомобіля по місту".

Журналісти, які спостерігали за пересуванням кортежу Яценюка впродовж тижня, розповіли, що на вулицях міста через нього утворюються великі затори.

 

З Управління державної охорони на письмовий запит щодо підстав перекривання руху прислали таку відповідь: "Відповідно до статті 26¹ Закону України" Про дорожній рух "від 30.06.1993 р № 3353 – ХІІ безпечний і безперешкодний проїзд транспортних засобів, у яких пересувається прем'єр-міністр України забезпечується відповідними підрозділами Міністерства внутрішніх справ України, які забезпечують безпеку дорожнього руху, Управління державної охорони України шляхом введення тимчасових обмежень, заборони руху інших учасників дорожнього руху або його регулювання відповідними підрозділами Міністерства внутрішніх справ України, які забезпечують безпеку дорожнього руху ".