1402469760-6303

Бойовики так званої "ДНР" викрали двох працівників ДАІ в Донецькій області, а потім повідомили, що вони нібито перейшли на бік "ДНР". Про це у Facebook повідомив начальник ГУ МВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін, передає Корупція.Інфо
В.Аброськін розповів, що 15 червня 2015 на службу не вийшли два співробітники ДАІ в Донецькій області – підполковник міліції Віталій Балбек і майор міліції Олексій Кобзар.

"Також, в той день, до нас звернулися їхні дружини про те, що вони пішли з дому і не повернулися. В ході пошукових заходів встановлено, що до зниклих офіцерів звернувся з проханням про допомогу знайомий Герман Сальников, 1972 року народження, зареєстрований в Донецьку, після окупації проживав у Києві і працював у фіскальній службі України. На одному з блок-постів українських військових потрібно зустріти його дружину з Донецька. Вона повинна була передати дитину на канікули", – написав він.

По дорозі, продовжив В.Аброськін, офіцери заблукали і наткнулися на бойовиків "ДНР". На місці був убитий Герман Сальников і поранений в ногу Олексій Кобзар. Потім офіцери були посаджені в яму, піддавалися побиттю і приниженням.

"Ось така правда про "добровільний перехід" наших співробітників на "службу в правоохоронні республіки", – додав він.