кирил

Нещодавно церква клеймила інтернет як велике зло, але зараз вирішила використовувати його для спілкування із паствою.

У соціальній мережі “ВКонтакте” з’явилася офіційна сторінка патріарха Московського і всієї Русі Кирила. Про це заявив голова Синодального інформаційного відділу Російської православної церкви (СІНФО) Володимир Легойда, повідомляють Патріоти України з посиланням на lb.ua. Ноину своїм читачам сповіщає Корупція.інфо

“Створення сторінки в одній з найпопулярніших соціальних мереж має по суті ту ж мету, що і місіонерські праці рівноапостольних учителів словенських – донесення Слова Божого з використанням найбільш зрозумілих для сучасників засобів комунікації. Крім того, це ще й день тезоіменитства патріарха. Думаю, святі Кирило і Мефодій, живи вони в XXI столітті, схвалили б це починання “, – сказав Легойда. 


Він нагадав, що глава Російської православної церкви (РПЦ) неодноразово підкреслював, що для мільйонів людей соцмережі є основним джерелом інформації і засобом комунікації.

 “Церква не повинна забувати і про цю частину життя своєї пастви”, – додав голова СІНФО. Він також розповів, що вести сторінку буде Синодальний інформаційний відділ, а обрані запитання та коментарі будуть передаватися патріарху Кирилу особисто.

патриарх

Нагадаємо, що раніше Патріарх Кирил висловлювався досить неоднозначно про Інтернет