У дуже важкому стані в реанімації опинився 26-річний Ігор Ковальський після того, як його збила протягнула по дорозі машина у Броварах під Києвом, передає Корупція.Інфо

Популярне: Міністр Супрун заявила, що держава більше не дасть ні копійки на потреби онкохворих

.У постраждалого зчесано близько третини шкіри. Про це йдеться в сюжеті ТСН. Батько зізнається, що навіть не впізнав сина, коли побачив його після наїзду – шкіру було зчесано аж до кісток, також у постраждалого численні переломи і травматична ампутація частини вуха.

"Там страшне. Все тіло покрите асфальтом, зараз вимивають все це", – розповів він. Що саме сталося, родичі не розуміють. Того вечора Ігор відпочивав із друзями біля сауни. Свідок Микола пояснює, що початку конфлікту не бачив, але знає, що була бійка. Коли ж вийшов надвір, то побачив Ігоря, який намагався зупинити водія BMW – як здалося Миколі, бо той сів за кермо нетверезим.

 Однак водій збив Ігоря і потяг його дорогою за собою. 

Ігор обдирав шкіру об асфальт. Дружина водія твердить, що чоловіка не бачила з того самого моменту, а журналістам нічого не коментуватиме. Сестра потерпілого розповіла, що Ігор буквально на місяць приїхав із Польщі, де працював у ресторані кухарем.

 Тепер про роботу можна забути – попереду численні пересадки шкіри та тривалий період реабілітації.

"Лікарі кажуть, що можливо наростити і м’язи, і зв’язки – головне, щоб не було інфекції. Допоможіть, будь ласка, нам", – просить вона. Поліція розшукує водія BMW. За скоєне цьому чоловіку загрожує до трьох років ув’язнення.