may

Екс-глава МВС Віталій Захарченко, котрий під час Революції Гідності 2014 року втік в Росію, заявив, що ніяких наказів стріляти по активістам Майдану, ні він сам, ні екс-президент віктор Янукович не давали.

Про це він сказав в ході відеомосту Москва-Київ, який організував российский канал МІА «Росія сьогодні», передає Корупція.Інфо.

«Ні, таких команд не давав ні я, таких команд не було і від президента", – заявив Захарченко, даючи відповідь на питання про те, чи він отримував від Януковича наказ застосувати вогнепальну зброю проти мітингуючих.

«Відповідаючи на ваше запитання – чи давали команду на розстріл, ще раз повторюю – не було у нас взагалі такої необхідності. Ми вважали це тоді, і перш за все так вважав президент, неправильним і недоцільним застосовувати силу, а саме озброєння проти осіб, присутніх на Майдані", – резюмував екс-глава МВС.

З української сторони в відеомості приймали участь директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник та директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський.