Прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно трьох осіб, причетних до розкрадання грошових коштів, виділених на реконструкцію парку “Партизанська Слава” у Дарницькому районі столиці.

“Під час досудового розслідування встановлено, що директор підрядної організації, за пособництва ще однієї особи, вніс до офіційних документів неправдиву інформацію щодо обсягів виконаних робіт з реконструкції парку.

Своєю чергою, заступник генерального директора КО “Київзеленбуд”, не перевіривши реальний обсяг виконаних робіт, погодив зазначені документи.

Надалі на підставі погоджених актів виконаних робіт КО “Київзеленбуд” перерахував підрядній організації 14 млн грн., чим завдав матеріальної шкоди комунальному підприємству на зазначену суму”.

На це та багато інших корупційних фактів відреагував Євген Шевченко:

Перебуваючи у цивілізованій європейській країні знову і знову замислююся над тим, що ми, українці, сторіччями зазнавали величезних страждань, але таки пройшли через війни, голодомори, окупації та зберегли свою націю.

Проте за роки наново здобутої незалежності ми досі й близько не досягли того рівня життя, якого варті – Україна залишається найбіднішою та найкорумпованішою країною Європи…

Як гадаєте, друзі, чи вдасться Володимиру Зеленському і його команді переламати хребет клановій системі олігархів та клептократів і нарешті повести нашу країну з третього світу в перший? – пише Шевченко

Окрім того, нещодавно Шевченко поставив на місце “критиканів” Зеленського, подаємо його слова в оригіналі:

Інформація для тих, хто вважає, що наш Президент «здає» Україну.

Протягом 2016-2018 років снайперські групи спецпідрозділів або взагалі не отримували бойових розпоряджень і така ситуація могла тривати місяцями. Або ж коли таки їм давали дозвіл на роботу, то зазвичай на прикриття їм надавався лише один міномет калібру 82мм.

Що змінилося, коли до влади прийшов Володимир Зеленський? Починаючи з червня 2019 року командуючий ООС підписує абсолютно усі БР-ки без будь-яких заперечень та затримок. Це по-перше.

По-друге, снайперські групи сьогодні мають повний дозвіл використовувати за потребою на власний розсуд не один, а цілих чотири міномети.

І по-третє, ці міномети вже не легкі 82мм, а важкі 120мм. І якщо хтось вам скаже, що немає різниці між тими калібрами, то я вас запевняю – є і дуже суттєва;)

Як наслідок, за 2019 рік загалом було знищено більше 600 окупантів та колаборантів, які вже стикнулися із реальною проблемою саботажу та небажанням рядових бойовиків тримати позиції на першій лінії оборони, де вони майже гарантовано, рано чи пізно, але отримають свою кулю.

Проте за всі ці, безумовно, позитивні зміни у веденні бойових дій вам жодна посадова особа офіційно нічого не пояснить, адже ведеться складна та багаторівнева геополітична боротьба, і Україна суворо дотримується усіх дипломатичних домовленостей – чи то «мінських», чи то «нормандських». А тим часом окупантів стає все меньше і меньше…