Постраждала в дуже тяжкому стані перебуває в реанімації лікарні Чорноморська.

Поліція Одеської області взялася за розслідування обставин падіння 19-річної дівчини з 7-го поверху житлового будинку на вулиці ім. Віталія Шума в місті Чорноморськ.

За наявною інформацією, потерпіла отримала численні травми та знаходиться в районній лікарні. Її стан медики оцінюють, як дуже важкий. Мати потерпілої Тетяна Швець у соцмережах закликала надати допомогу, зокрема, донорською кров’ю. “У мене сьогодні сталася біда, сьогодні моя донечка Настя Швець викинулася з 7 поверху. Терміново потрібна кров – третя позитивна. Дочка перебуває зараз в іллічівській лікарні, лежить у реанімації”, – розповіла жінка.Стан постраждалої не дозволяє її транспортувати до обласного центру. Водночас в Одесі на станції переливання крові можна здавати кров для Анастасії. Про обставини падіння дівчини з висоти наразі інформації немає. Поліція вирішує питання щодо відкриття кримінального провадження, однак чи буде ця справа кваліфікована, як спроба самогубства – невідомо.

Відео падіння виклали у Мережу. На кадрах видно, як жінка падає з висоти просто в сніговий замет і розкидає сніг у різні боки. Потім потерпілій все ж викликали швидку. У лікарні її стан оцінюють як середньої тяжкості, загрози життю немає.