У Московській області продовжують фіксувати проблеми з опаленням, тож мешканці продовжують сидіти в холодних будинках і квартирах. Проте, схоже, їхнє терпіння закінчується і вони дають владі останній шанс звертаючись особисто до Путіна.

Так, жителі міста Хімки, вирішили записати звернення до президента Росії.

«Ми вже з червня 2022 року живемо в нелюдських умовах. В нашому багатоповерховому домі відсутня гаряча вода. Опалювання у наш дім також майже непотрапляє. З 2 січня 2024 року опалення і зовсім відсутнє», — жаліються розгнівані росіяни.

За словами мешканців Московської області, місцева влада знає про цю ситуацію, але продовжує брехати. Крім того, губернатор регіону Андрій Воробйов практично тиждень ніяк не коментував інцидент, а потім зовсім закрив коментарі в соцмережах.

«Нам обіцяли все полагодити за 2-3 дні та відновити опалення, проте станом на зараз ситуція зовсім не змінилась. Проте рахунки за недоставленні комунальні послуги приходять вчасно і в повному обсязі, поки ми замерзаємо», — критикують місцеву владу росіяни.

Варто зауважити, що такі заяви на адресу Путіна надходять вже давно. До того ж, багато з росіян вже почав висловлювати ультиматуми президенту Росії. На їхню думку Путін або має піти з посади, або ж надати їм адекватні людські умови для життя. Тож не виключено, що це може стати початком протестів росіян проти Путіна.