Очільника Офісу Президента Андрія Єрмака призначили на ще одну посаду. Його обрали головою президії Конгресу місцевих і регіональних влад.

Про це повідомляє «Інтерфакс. Україна»

Про відповідне рішення повідомив заступник керівника ОП Кирило Тимошенко під час спільного з Національною радою реформ засідання в Києві у четвер, 29 липня.

«Ми реалізували право президії Конгресу обрати голову. Вітаю вас, Андрію Борисовичу», – сказав він.

Андрій Єврмак заявив, що члени президії Конгресу місцевих і регіональних влад проводитимуть засідання щомісяця.

Це необхідно для поліпшення координації та реагування на потреби громад.

«Щомісяця вищі посадові особи України та члени Конгресу розглядатимуть пропозиції обох палат і генеруватимуть рішення шляхом законодавчих ініціатив у межах повноважень Кабінету Міністрів України. Цей механізм дуже простий і дуже ефективний», – зазначив очільник Офісу Президента.

Він додав, що “головною метою роботи Конгресу місцевих і регіональних влад стане реальне підвищення рівня життя кожного громадянина, задоволення потреб та захист прав українців”.

Відомо, що Конгрес – це консультативно-дорадчий орган при президентові. Його створили на заміну Раді розвитку громад та територій. Він складається з 2 палат. До першої входять місцева влада, голови ОТГ і районних рад, до другої – голови обладміністрацій та облрад. Конгрес є “майданчиком при президентові”, який повинен об’єднати законодавчу та виконавчу владу й організації місцевого самоврядування. Його називають зразком двопалатного парламенту.