Кабінет міністрів України призначив гендиректора аеропорту “Бориспіль” Павла Рябікіна головою Митної служби.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу, 18 листопада. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі нардеп від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко.

“Сьогодні у порядку денному засідання є і призначення голови Державної митної служби – Рябкіна Павла Борисовича. Погоджена пропозиція Міністерства фінансів і пройдені всі відповідні процедури – можемо призначати”, – сказав перед голосуванням прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Що відомо про Павла Рябікіна:

із березня 2017 року працює гендиректором аеропорту “Бориспіль”;

тричі був нардепом (у 2000-2002 роках і в 2002-2005 рр. як безпартійний, у 2012-2014 рр. – від партій “УДАР”;

у 2014-2015 роках працював заступником голови Київської міської державної адміністрації;

у 2005-2006 рр. обіймав посаду заступника міністра транспорту та зв’язку України;

у 2009-2010 роках – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Данії.

Крім цього, на місцевих виборах в Україні 2020 року Рябікін балотувався до Київради від “УДАРу”.

“Українській митниці затвердили нового керівника. Сьогодні рішенням уряду на цю посаду призначений Павло Рябікін, екс-гендиректор аеропорту “Бориспіль”. Він зміщує на цій посаді тимчасового виконувача обов’язків Євгена Єнтіса.

Ще до призначення в керівництво аеропротом Рябікін був тричі народним депутатом України: двічі безпартійним, один раз – від партії “УДАР”.

Призначення Рябікіна не стало сюрпризом – Кабінет міністрів ще 28 жовтня ухвалив рішення по його кандидатурі. Але Рябікін ще повинен був пройти спеціальну перевірку для укладення з ним контракту. Як бачимо – перевірку пройшов”, – пише Клименко-Тайм.