росіяни зазвичай свою втечу через удари ЗСУ називають “жестом доброї волі”. Черговий такий “жест” усі з нетерпінням чекають на Херсонщині, про це повідомляє Оперативне угруповання військ “Каховка”.

Українські військові заявили, що згідно з останніми подіями на Півдні, можна сказати, що ситуація там переходить на наш бік. Наші воїни поступово почали звільняти регіон. Блискуча робота реактивної артилерії HIMARS, які здається сняться оркам у жахіттях, продемонструвала готовність ЗСУ вибивати росіян з території України. І це приносить результати, – повідомили в оперативному угрупованні військ “Каховка”.

Завдяки роботі української артилерії окупанти, які хотіли перевезти родини в окупований Херсон, тепер їдуть у зворотний бік. Наші військові пояснили, що з отриманням комплексів РСЗВ HIMARS, ЗСУ почали наступ щодо деокупації Херсонщини. Зауважили, що американська зброя добре показує свої можливості на полі бою.

В період з червня по серпень, підрозділи ЗСУ знищили достатню кількість командних пунктів ворога, складів з боєприпасами, логістику. І як би російські пропагандисти не намагалися заспокоювати своє промите населення, що “спецоперація йде по плану”, очевидне одне: ЗСУ перехопили ініціативу на власну користь й далі буде тільки гірше для росії, – запевняють воїни.

За їх даними, через це, наразі на Херсонському напрямку російські командири масово втікають. Зокрема, командири “славнозвісних” ворожих 83 одшбр та 11 одшбр разом зі своїми родинами поступово переміщаються на правий берег Дніпра в більш безпечне місце.