Олексій Данілов, секретар Ради національної безпеки і оборони пояснив, чому підприємства Дмитра Фірташа не були закриті, незважаючи на введені РНБО щодо нього санкції.

Про це він розповів в інтерв’ю «24 телеканалу».

Секретар Ради національної безпеки і оборони України підкреслив:

«Станом на сьогоднішній день є санкції відносно громадянина Фірташа. Він не може користуватися тими активами, які у нього є на українській території. Нам не зовсім зрозуміло було спілкування з людьми, які займали міністерські посади. Вони вважали, що ми повинні закрити підприємства Фірташа. Це цілковита нісенітниця». Він також зазначив, що люди повинні працювати.

Данілов пояснив:

«А що робити з людьми? Їх на вулицю викинути потрібно, чи що? Зараз він не може користуватися засобами, які на цих підприємствах є. Він не може продавати активи, які є … Але ми відповідальні в цьому плані. Коли міністр каже, чому підприємства Фірташа не закрили, ми ж не вороги української держави, людям потрібні робочі місця ».

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.