Пісял жорстоких подій 2014 року і активної ротації депутатських рядів в українській політиці з'явиляються зовсім не причетні до неї персони. Колуари Верховної Ради поповнюються свіжими прізвищами, проте всім знайомими обличчями. Але ще більше запитань було до того, яким чином вони потрапили у списки нардепів, передає Корупція.Інфо.

Відмова співачки Злати Огневич у 2014 році потрапляє у списки народних депутатів від Радикальної партії і стає приближеною до головного радикала країни Олега Ляшка. Та невже така стрімка політична кар'єра обійшлась без протекції?

Звичайно ж ні! Відомій й талановитій приписували близькі стосунки з Ігорем Бенкендорфом, який починав свою кар'єру на телеканалі" Інтер " з посади простого адміністратора. Стрімкий злет кар'єри Ігора Бенкендорфа припав на часи, коли Сергій Льовочкін очолив Адміністрацію президента Віктора Януковича. В той же час Бенкендорф очолив Національну телекомпанію України, яка висувала Огневич на Євробачення. А от зараз молодий преспективний пан Ігор очолює правління телеканалу. Також власників "Інтера" вважають спонсорами Ляшка, про що і пише одне з українських видань.  

Протрималась головна фаворитка власників "Інтера" недовго, вже взимку 2015 року нардепка Злата Огнєвич склала свої повноваження. Проте і тут без пригод не обійшлося. 

Про те, що рішення Злати Огневич покинути Верховну Раду навряд чи було продиктовано імпульсивністю учасниці Євробачення, говорить і колишній депутат Тарас Чорновіл, котрий не з чуток знайомий з таємними політичними схемами.На його думку, артистка просто стала між кланами двох олігархів – Коломойського і Фірташа, адже саме з останнім пов'язують адвоката Тетяну Юзькову, яка зайняла місце Огневич під куполом.

"Ляшко примудрився зіскочити з підтримки Фірташа і перескочив на підтримку Коломойського. У цей момент всі зобов'язання, які були перед Фірташем, Льовочкіним, Медведчуком, різко зникли, – розповів Чорновіл. – Зараз, коли Ляшко перестав цікавити Коломойського, з'явилися перспективи повернення до попередніх партнерів , які нагадали про зобов'язання. Співачка під певним тиском просто склала мандат".

Про те, що заслужену артистку України свого часу банально використали, а потім за непотрібністю відправили у вільне плавання, розповідає і керівник аналітичного Центру "Третій Сектор" Андрій Золотарьов.

Популярне: Відтепер діти вчитимуться до липня: Міністр МОН визначила тривалість навчального року

"Коли Радикальна партія йшла на вибори до Верховної Ради, їй було необхідне впізнаване обличчя, роль вишеньки на торті зіграла співачка Злата Огневич. Тепер же у лідера цієї політичної сили зовсім інший головний біль. В даний час у радикалів сильно загострилися відносини з адміністрацією президента, так що місце Огнєвич зайняла потрібна їм людина", – зазначив політолог.

Разом з тим, директор Інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник впевнений, що і Злата Огневич в цій ситуації не залишилася ображена. Хоча тепер співачка у політику ні ногою.