Валерія Єгорова прославилася ще в 2015 році і стала буквально зіркою соціальних мереж завдяки своїм пишним формам і фотографіями в обнімку з головним радикалом Олегом Ляшко. Правда, про неї дуже швидко забули, а даремно. Весь цей час дівчина не сиділа склавши руки, що змінилося в житті дівчини з великими амбіціями, дізнавалася редакція Корупція.Інфо.

Красуні з Дніпропетровська в минулому році виповнилося 24 роки. Вона закінчила Університет ім. Альфреда Нобеля за спеціальністю правознавство і остаточно перебралася до Києва. Весь цей час дівчина залишалася в «вищих» колах, хоча і перестала працювати особистим помічником нардепа. Піти з прославила її посади вона захотіла сама.

Популярне: "Пенсії підвищать і прив'яжуть до зарплати": Чого слід чекати українцям

У 2015 році дівчина отримала диплом і сама зважилася балотуватися на пост депутата, правда поки не до Верховної Ради, а в Київську міськраду. Вона обиралася по 60 округу Облонского району. Але виборці не оцінили затію Валерії і до міськради не потрапила. За ці три роки дівчина встигла створити і очолити свою молодіжну організацію «Молодіжна перспектива». Стати заступником генерального директора в агентстві з нерухомості і журналістом у Верховній Раді України.

До дива дівчина не тільки кардинально змінила свою посаду, але і змінила імідж. Валерія вирішила стати ефектною блондинкою, і не можна сказати, що їй це не вдалося. Дівчина змогла скинути кілька десятків кілограм, завдяки чому її прославився «бюст» виділяється тепер ще сильніше.Незважаючи на свій щільний графік, Валерія встигає досить активно вести свої сторінки, в соціальних мережах ділячись величезною кількістю фотографій зі своїх подорожей, так дівчина буває і в Іспанії, і в Італії, при цьому ще й по Україні не забуває покататися. Доречі так, у дівчини з'явилося два преміальних автомобіля "Порше" і "Мерседес".

І все б нічого, але на днях Валерія знову опинилася в центрі скандалу. Відомий журналіст Ян Доброносов вирішив сфотографувати дівчину сидить в ВР зі своєю подругою, але Валерія відреагувала дуже бурхливо, почавши показувати не пристойні жести прямо в камеру.

Автор знімків опублікував їх на своїй сторінці в Фесбук, де дівчина почала ображати Яна, називаючи його лохом і стверджуючи, що він навіть не гідний її фотографувати.

До речі на знімку вона була поруч зі своєю подругою Юлією Махмуді. Виявилося, що дівчина відьма і ворожка і надає різні екстрасенсорні послуги.