Олександр Турчинов досить помітна персона в політичному житті України, адже він очолює РНБО. До того ж, деякий час, він виконував обов’язки голови Верховної Ради України. Своїми висловлюваннями він часто провокує бурхливі обговорення та скандали у суспільстві, передає Корупція.Інфо

Однак, українців більше цікавлять подробиці особистого життя високопосадовця, аніж його політичні плани та амбіції. Згадайте, скільки шуму здійнялось в Мережі, коли його помітили за неформальною зустріччю з Сюмар! Та жінки жінками, а ми хочемо розповісти вам про нащадка Олексадра – його сина Кирила.

Кирило Турчинов попри свій молодий вік вже також встиг втрапити у декілька скандалів, про які не можемо не згадати. 26-річний хлопець – громадський активіст. Він належить до організації «Народний фронт молоді».

Активно розкрутили у ЗМІ той факт, що Кирило, в період з 2014 по 2016, перебував у зоні АТО.  Хлопцю прийшла повістка, але Олександр Турчинов вперто запевняв, що син пішов захищати Батьківщину з власної волі. Цікаво, все це було потрібно для прикриття батька перед питаннями тисяч українців «а чому своїх дітей не відправляєте?», чи він і справді є таким щирим патріотом? 

Але ще цікавіше: журналістам вдалось з’ясувати, що весь той час, Кирила і близько на передовій не було – він займався документообігом, а от в своїй декларації зазначив, що був на посаді «старшого офіцера».

Окрім того, Кирило Олександрович є аспірантом Інституту законодавства Верховної Ради України. Взимку цього року в Мережі з’явилась інформація, що юнак захистив дисертацію на тему «Конституційно-правове регулювання діяльності політичних партій у виборчому процесі» і таким чином став кандидатом юридичних наук.

Здавалося б, ну що ж тут дивного? Відповідаємо: диплом про вищу освіту Кирило отримав всього 3 роки тому, навчався він у КНЕУ ім. Гетьмана. Попри юний вік, у науковому доробку Кирила є вже близько 6 праць. У 2017 році Турчинов-молодший й взагалі видав власну монографію. Тема – вражає: політична корупція.

Популярне: З субсидіями виникнуть проблеми: Влада вже попереджає українців готуватися до гіршого

Ось так молодий Турчинов встиг одночасно і у війську служити, і як громадський активіст відзначитись, та ще й науковий доробок напрацювати. Талановитий юнак, чи не так?