Революція Гідності стала початком політичної кар’єри для більшості сучасних українських політиків. Після кривавого Майдану, маючи за собою віру і підтримку мільйонів українців, новоспечені державні мужі – колишні журналісти та звичайні активісти, всі як один ринулись займати вільні крісла у Верховній Раді. Серед них був і Володимир Парасюк, самовисуванець з Львівщини.

Сьогодні редакція Корупція.Інфо хоче розповісти скільки грошей молодий нардеп отримав за 2017 рік. Опиратись будемо на ті відомості, які Володимир вказав у своїй декларації.

Загальна сума доходу нардепа складає 703 353 тисяч гривень. За депутатську роботу Володимир отримав 221 278 тисяч. Чималенькі суми набігли Парасюку в якості компенсацій: за проїзд – 38 170 та 191 080 за оренду. Окрім того, за виконання роботи, пов’язаної з депутатством він отримав ще 252 825 тисяч.

Якщо порівняти ці прибутки і з задекларованими за 2016 рік, можемо сказати, що справи у Парасюка налагоджуються. У 2016 його дохід дорівнював 525 882 тисяч гривень. 

Власної нерухомості Парасюк не має: житло і офіс він винаймає. Орендована квартира у столиці має площу 99 метрів квадратних, а львівський офіс – 249,2 кв.м.

Не володіє Володимир Зіновійович і автомобілем. Якщо у 2016 році він задекларував авто третьої особи, яким користувався, то у 2017, очевидно, Парасюк зекономив і на цьому.

Цікавим є той факт, що у цьогорічній декларації нардеп вказав ще доходи матері і бабусі. 

У банківських сейфах Парасюк зберігає лише вітчизняні гривні. Сума складає 
44 389 гривень, трошки накопичив. Нагадаємо, у 2016 він зберігав всього 8 853 тисяч. Що стосується збережень іноземної валюти, то у нього є лише 3 тисячі доларів готівкою. 

Немає у декларації Володимира Зіновійовича і жодного цінного майна. Здається, Миколай забув про політика, або ж просто вирішив, що він був не дуже чемним. Адже у 2015 році під подушкою нардеп знайшов Samsung Gear s2, який коштує 8 тисяч гривень. Тоді Парасюк зазначив: «Подарунок. P.s. Приніс Святий Миколай. Але точно сказати не можу, бо я спав».

Популярне: З субсидіями виникнуть проблеми: Влада вже попереджає українців готуватися до гіршого

Що ж, буде вам урок, Володимире. Постарайтесь бути чемним, аби знову не стати посміховиськом.