Чоловік не заперечує факт статевого акту, але стверджує, що він стався за згодою 14-річної дівчини.

Американського пастора зі штату Теннессі звинувачують в зґвалтуванні 14-річної дівчини в церкві. Про це повідомляє New York Daily News.

46-річного Джеймса Мессера заарештували після того, як сім'я дівчини заявила про зґвалтування в поліцію.

Популярне: “В одному з готелів”: У Польщі “спіймали” Тимошенко і Коломойського

За словами підлітка, вона і пастор поїхали купатися, проте вода у водоймі виявилася надто брудною, і довелося повернутися до церкви. Після того, як вони увійшли всередину, чоловік почав фліртувати з жертвою, а потім наказав роздягнутися і вступив з нею в зв'язок на підлозі.Сам Мессер зізнався, що статевий акт був, однак, за його словами, він стався за згодою дівчини. Його відпустили під заставу в 150 тисяч доларів.

Вік сексуальної згоди в США варіюється залежно від регіону. У Теннессі він становить 18 років, і секс з людиною, яка не досягла цього віку, прирівнюється до зґвалтування.

Раніше повідомлялося, що в лісосмузі поблизу зони Чорнобильської АЕС двоє чоловіків прив'язали до дерева і неприродним шляхом зґвалтували 24-річну іноземку. Як зазначалось дівчина, яка подорожувала автостопом по Україні, повідомила в поліцію, що в лісосмузі поблизу зони ЧАЕС її неприродним шляхом зґвалтували двоє незнайомців. Вони погодилися підвезти туристку до кордону на своєму автомобілі і перед цим запропонували відвідати зону відчуження. Щоб проникнути туди нелегально, годину водили її по лісі. Там ременями прив'язали до дерева і зґвалтували. Після цього забрали у неї мобільний телефон, фотоапарат і зникли.‡агрузка...