У Києві на проспекті Свободи, 8/28, на другому поверсі, в одній з квартир влаштували криваву різанину. Причиною цього інциденту стала ревність. Проте, хто кого приревнував, з'ясовує слідство

На той момент у квартирі перебувало п'ять осіб. "Господар Олег (1987 року народження), Майя (1993 року народження)," колишній хлопчик "Майї Денис (1990 року народження), справжній чоловік Майї Рома (1990 року народження) і брат Майї Славік (найбезпечніший персонаж)", – повідомляється на сторінці "Київ Оперативний" в Facebook.

Суперечка нібито виникла через колишні любовні історії. В результаті двоє людей отримали ножові поранення, ще один – побої (руки і голова).

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

На місце прибула поліція. Одному з учасників бійки загрожує реальний термін. Причому, у нього ще й відкрита форма туберкульозу.Варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що у  Голосіївському районі Києва під час сімейної сварки тесть зарізав зятя. Між родичами виник конфлікт, у ході якого тесть схопив ніж та наніс декілька ударів ножем чоловіку доньки. Про це повідомляють місцеві органи.

Поранення виявилися несумісними із життям, чоловік помер на місці. Загиблому було 40 років.