У Харкові відбулося чи не найемоційніше засідання у справі Олени Зайцевої. Слово надали рідним загиблих під колесами Лексуса, за кермом якого знаходилась 20-річна Олена Зайцева.

Про це повідомляє ТСН.

Те, що відбувалось під час дебатів можна описати кількома словами: сльози, відчай, спогади та згорьовані родичі.

Слово надали родичам потерпілих. Родини загиблих та потерпілі в аварії одностайні – обидва водії мають отримати максимальні терміни покарання.

"Їх вина доведена. Але ці терміни, вони обмежуться кількістю якихось років. У загиблих жодного дня з цих років немає", – говорять потерпілі.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом"Нашу доньку Діану ми поховали у білій весільінй сукні. Вона дуже мріяла одягти цю сукню в той день, в день свого весілля. Вам не передати ті крики в палаті, коли ми розповіли Оксані, що загинув її чоловік та більше немає сестри Діани", -говорить батько загиблої в ДТП на Сумській.

Нагадаємо, резонансна ДТП сталась у жовтні 2017 року. "Лексус" спочатку зіткнувся на перехресті з "Фольксвагеном", після чого позашляховик вилетів на тротуар та зніс натовп пішоходів. В результаті загинуло шість людей. Інших потерпілих рятували у лікарнях.