В районі лінії розмежування на Донбасі військові медики прийняли у жінки важкі пологи, в результаті яких на світ з'явилася трійня.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив прес-центр штабу АТО, передає Корупція.Інфо.

Популярне: 
“Набирає нових членів партії”: Як відомий політик у басейні з оголеними “хлопчиками” розважався. Видовище не для слабких

"На "лінії вогню" – трійня. Через постійні вогневі провокації російських найманців у багатьох прифронтових селах і містечках не тільки знищена інфраструктура, а й відсутнє медичне забезпечення. Тому покладатись на свою внутрішню бандитську філософію адепти руского міра в першу чергу беруть на приціли знарядь і мінометів лікарні, школи й об'єкти інфраструктури", – йдеться в повідомленні.

Штаб спецоперації наголосив, що військовослужбовці ЗСУ докладають чимало зусиль для підтримки місцевих жителів.

"Медики 66 передового військового шпиталю в складі лікарсько-санітарних бригад виїжджають для обстеження та надання допомоги як до військовослужбовців, так і простих людей. Під час одного з таких виїздів до військових медиків звернулася породілля, у якої передчасно почалися складні пологи. Керівник групи підполковник медичної служби Андрій Кострубській вирішив приймати пологи на місці. пологи виявилися складними, адже під серцем жінка носила трійню. Медики зробили все, щоб врятувати життя жінки та її дітей", – зазначили в прес-центрі штабу АТО

"Тепер завдяки високому професіоналізму військових лікарів Україна отримала нових патріотів", – резюмували в повідомленні.