Представник партії “Слуга народу” Василь Вірастюк переміг на довиборах у Верховну Раду в окрузі №87 Івано-Франківської області.

За нього проголосували 31,25% виборців, повідомляється на сайті Центральної виборчої комісії. Так, на восьму добу після голосування, уранці 4 квітня ЦВК оприлюднила 100% оброблених дільничних протоколів на 117 дільницях округу.

На 2-му місці – представник партії “За майбутнє” Олександр Шевченко з 29,69% – у нього на 750 голосів менше, ніж у Вірастюка. На 3-му – представник ВО “Свобода” Руслан Кошулинський з 28,86%.

Як відомо, раніше окружна виборча комісія почала перерахунок голосів на 20 виборчих дільницях. Розбіжності в кількості бюлетенів було виявлено на шести дільницях.

А недійсними результати визнали на п’яти, де, за даними руху “Чесно”, перемагав Шевченко. За його клонів проголосували 499 виборців. Крім того, близько 500 бюлетенів зникли – за інформацією в протоколах від дільничної виборчої комісії, це були голоси за Шевченка.

В свою чергу, як пишуть ЗМІ – Партія “За майбутнє”, напряму пов’язана з олігархом Ігорем Коломойським, який витрачає нечувані суми, аби привести до влади старих і нових корупціонерів. “Майбахи” чи “За майбахи” вже охрестили цю партію.

Про це йдеться у програмі Watchdogs.розслідування .

Партія “За майбутнє” – це проєкт Ігоря Коломойського і доказів цьому більш ніж достатньо. Країна має знати своїх героїв – там зібралися справжні аксакали української політики, чимало кандидатів від політичної сили мають і кримінальне минуле.

29 серпня 2019 року у Верховній Раді України 23 депутати-“мажоритарники”, більшість з яких фігуранти антикорупційних розслідувань, створили депутатську групу “За майбутнє”.

Очолили її колишні члени партії “УКРОП” (теж проєкт Коломойського) Віктор Бондар та Тарас Батенко. А неформальним лідером цієї групи вже тоді став багаторічний партнер та друг Коломойського – Ігор Палиця. Який восени 2019 і очолив партію “За майбутнє”.

Виявляється партія “За майбутнє” – не новостворена. Просто вдалий ребрендинг колишнього проєкту “Україна майбутнього”, яку заснували у 2008-му Андрій Павленко та Ірина Волгіна, які пов’язані спільним бізнесом з донькою Юлії Тимошенко – Євгенією.

На той момент в партію входили Станіслав Нікітін і Сергій Демченко (зараз нардеп від “Слуги народу”), які пізніше стали адвокатами Андрія Портнова, який у БЮТі в тому ж таки 2008 році очолював так звану “групу Коломойського” у парламенті.

Одним з лідерів “України за майбутнє” також на той момент був товариш Портнова, БЮТівець – Святослав Олійник. Олійник зараз першим номером в списку “Слуги народу” йде до Дніпропетровської облради.

Тобто, що ми бачимо? Що змінюються назви, брендинг і кольори, представники цих політсил тасуються і міняються місцями. Єдине у цій схемі залишається незмінним – “Карабас-Барабас”, який керує маріонетками.

Офіс “За майбутнє” – це вулиця Ірининська 5/24 у Києві. Ця адреса зазначена на усіх ресурсах партії – на офіційному сайті, у Facebook, газеті і навіть на рекламних бордах. Але, юридично ця політсила зареєстрована геть за іншою адресою і вочевидь саме її намагаються приховати.

На сайті НАЗК – один скромний фінансовий звіт – лише за перший квартал 2020 року з єдиною платіжкою у 100 тисяч гривень.
Гроші на розвиток партії пожертвувало таке собі підприємство “Міленіум-2018”, що займається готельним бізнесом.

За даними YouControl, ця фірма має відношення до групи “Приват” Ігоря Коломойського. Один з засновників ТОВки – Євгеній Рувінський має ще кілька компаній з орбіти Коломойського, а інша співзасновниця Наталія Сумовська є також директоркою “Будівельно-фінансової компанії “Глобал естейтс” , якою ще у 2016 році володіли безпосередньо сам Ігор Коломойський та його вічний компаньйон – Геннадій Боголюбов.

У власності цієї ж компанії є і будівля в центрі Києва, на Володимирській 12 – бізнес-центр “Міленіум”, де знаходиться офіс Коломойського, а також Олександра Дубінського, Ігоря Палиці та інших депутатів, які пов’язані з олігархом.

“Засвічені” у НАЗК 100 тисяч гривень абсолютно не відповідають видаткам партії на політичну рекламу.