Президент України виступив перед студентами Стенфордського університету. У своїй промові він порівняв початок шляху Стіва Джобса зі шляхом власної команди.

Про співзасновника Apple Володимир Зеленський згадав у контексті того, що його виступ, ймовірно, є найвідомішим в історії Стенфорду. Трансляцію промову президента вели на фейсбуці Офісу Президента.

Він нагадав, що Apple і зокрема Стів Джобс починав свій шлях у гаражі з божевільних ідей. Мовляв, ніхто не вірив і казав, що задумане – неможливо. Тут він порівняв себе і свою команду: колись і він сидів у невеликому офісі і генерував ідеї, в які ніхто не вірив. Тепер же ці ідеї втілюються у життя.

Як приклад, він показав свій айфон – творіння геніального Джобса. Згодом розповів про додаток Дія, який на ньому встановлений, – здобуток його команди і цифровізації України.

Сьогодні 26 мільйонів українців можуть онлайн в смартфоні оформити документи при народженні дитини… отримати дозвіл на будівництво, можуть відкрити бізнес за 7 − 15 хвилин, це швидше, ніж у більшості країн світу. Україна стала першою країною в світі з цифровим паспортом,– наголосив Зеленський.

У рамках поїздки до Каліфорнії Зеленський зустрівся із гендиректором Apple Тімом Куком. Після зустрічі він заявив, що Україна зацікавлена у співпраці з цією компанією.