Претендент на посаду судді Верховного суду Павло Вовк здійснив подорож до Норвегії.

Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк дозволив собі злітати до Норвегії на приватному літаку в 2013 році, попри те, що його оренда перевищує офіційний річний дохід судді, пише Корупція.Інфо

Популярне: Готуйтесь! Усіх українців чекає додатковий податок

Журналісти з'ясували, що разом з Вовком літав заступник голови Одеського окружного адмінсуду Олексій Колесніченко.

Судді вилетіли зі столиці 6 червня 2013 року на літаку Bombardjer Learjet 60 з бортовим номером UR-CHH, а повернулися 10 червня.

Водночас, суддя не заперечує переліт, заявляючи, що білет на чартер купив не за великі гроші – літав "економ-класом". Каже, що полюбляє подорожувати.

"Я не пам'ятаю, що було в 2013 році, такі дрібниці. Але точно я за це не платив великих грошей", – зазначив Вовк.

В одній з українських авіакомпаній повідомили, що подібний переліт коштує приблизно 22,7 тисяч євро. Кожна додаткова ночівля коштуватиме 2,5 тис. євро. Всього можна забронювати борт на три дні. Якщо потрібен більший термін стоянки, то два окремі рейси, кожен із яких по 19 тис. євро

Згідно з деклараціями судді, він за весь 2013 рік заробив близько 230 тис. грн. У 2014 його дохід становив майже 250 тис. грн. У 2015 році – 227 тис. грн.

Павло Вовк претендує на посаду судді в новому Верховному суді і допущений до участі у конкурсі.

Раніше "Схеми" розповідали, що голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк зустрічався у київському ресторані із нардепом фракції БПП Олександром Грановським. Його називають одним з неформальних кураторів Адміністрації Президента у прокуратурі та судах.