Національний банк України вводить нову форму видачі валютних ліцензій? – передає Корупція Інфо

Популярне: УВАГА ВСІМ! У Львові вагітна жінка захворіла на страшну хворобу! Це може трапитись з КОЖНИМ! Будьте дуже обережні!

 

Як повідомляють в НБУ, відтепер громадяни України зможуть отримати валютну ліцензію в електронній формі.

Нововведення стосується не всіх фізичним особам, виняток становлять підприємці.

Економіст пояснив, як влада вбиває бізнес податками
Зазначається, що на підставі е-ліцензій фізична особа зможе протягом одного календарного року перерахувати іноземну валюту за кордон на загальну суму до 50 тисяч доларів США (в еквіваленті).

Скористатися е-ліцензіями в межах встановленого ліміту фізичні особи зможуть для здійснення трьох видів валютних операцій:   для інвестицій за кордон, з розміщення коштів на власних рахунках за межами України,  з метою виконання зобов’язань перед нерезидентами за договорами страхування життя.

Для надання е-ліцензій та збору інформації про використання встановленого ліміту  Національний банк запроваджує автоматизовану інформаційну системи “Реєстр індивідуальних ліцензій на здійснення фізичними особами валютних операцій”.
Директор департаменту фінансової стабільності НБУ Віталій Ваврищук повідомив, скільки кожному українцю доведеться заплатити зі своїх податків за націоналізацію Приватбанку