Прокурори САП опублікували відкритий лист, де висловили свою незгоду з критикою Генерального прокурора України Ірини Венедіктової, яка звинуватила САП в бездіяльності, відсутності результатів роботи і порушення розумних строків при веденні кримінальних проваджень.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в соцмережі Facebook.

“Ми категорично не згодні з твердженням Генерального прокурора України про нашу бездіяльність, відсутність результатів роботи іі порушення розумних строків при веденні кримінальних проваджень”, – йдеться у відкритому листі, опублікованому на офіційній сторінці САП.

У листі прокурори САП підкреслили, що згідно закону України «Про прокуратуру» Генеральний прокурор і його заступники не повинні давати вказівки прокурорам САП.

Як повідомлялося раніше, Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова дорікнула Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру в бездіяльності і заявила, що це вимагає її реагування.

Вона заявила, що в ході вивчення стану розслідування кримінальних проваджень були виявлені численні порушення, які свідчать про неналежне виконання службових обов’язків керівництвом і прокурорами, яка не залишаться без реакції з боку Офісу генпрокурора.