Олексій Гончаренко публічно звинуватив у продажності депутата Європарламенту Жана-Люка Шаффхаузера.  Інцидент стався під час проведення «Форуму єдності і цілісності Європи», який проходив сьогодні 11 березня у Стразбурзі.  

Про це повідомив Олексій Гончаренко, народний депутат України.
«Сьогодні зірвав виступ прокремлівського прихвосня, депутата Європарламенту Жана-Люка Шаффхаузера в Страсбурзі і прямо звинуватив його у продажності. Шаффхаузер давно сидить на кремлівському пайку в якості штатного путінського підспівувачі в ЄС», – повідомляє Гончаренко.

Гончаренко, зокрема, відзначає, що подібного роду реакція у нього особисто виникла після того, як Шаффхаузер в черговий раз почав захищати дії РФ на території Донбасу. Також нардеп зауважив, що саме цей депутат Європарламенту брав активну участь у виборах на території «Новоросії». До того ж, за словами Гончаренко,  прокремлівський представник активно захищав позиції терористів ДНР та ЛНР.

«Шаффхаузер посмів влаштувати на «Форумі єдності і цілісності Європи» чергову клоунаду. Він розповсюджував логотип на якому зображена  карта України – поділена навпіл між Росією і ЄС», – відзначив нардеп.

Гончаренко також наголосив на тому, що його позиція щодо Росії не мінялась. Він, зокрема, нагадав, що, як і раніше готовий «розірвати» будь-кого, хто зазіхне на територіальну цілісність України.

«Від себе заявляю, що українці поділять навпіл кожного, хто зазіхне на цілісність країни, в тому числі і пана Шаффхаузера. Ми повинні вміти затикати кожну дірку, з якої розноситься сморід кремлівської пропаганди! Завжди і скрізь», – резюмує нардеп.

Нагадаємо, Гончаренко у складі української делегації перебуває у Стразбурзі. Туди народний депутат поїхав, аби разом із однодумцями, донести до Європи реальний стан справ на Україні та залучитись підтримкою Європарламенту у боротьбі проти агресії Росії.