Головні новини Львова
Подобається

Громадськість Дрогобича поскаржилася Гошовському на бездіяльність прокуратури

26/08/2014     Автор: admin
Громадськість Дрогобича поскаржилася Гошовському на бездіяльність прокуратури

Дрогобицька громадська організація «Воля України» звернулася з відкритим листом до прокурора Львівської області Миколи Гошовського, в якому поскаржилася на бездіяльність міжрайонної прокуратури.

«Влада та правоохоронні органи в Дрогобичі досягли просто ювелірної майстерності у відточуванні корупційних схем. У цьому їм успішно допомагає депутатський корпус, який згуртувався у боротьбі проти громади, та залежні від влади та ласі до грошей місцеві ЗМІ»,  – наголошується в листі.

Його автори наводять чимало фактів неналежного, на їх думку, реагування прокуратури на прояви беззаконня.

«За останні 2 роки у нашому наскрізь корумпованому Дрогобичі лише одна резонансна справа щодо хабарництва в органах влади: затримано пана Шильника, який, працюючи керуючим справами виконкому, отримав хабаря у розмірі 13 тис. дол. США за послуги і був за це оштрафований лише на 17 тис. грн. Хороша робота прокурора і суддів, чи не так?», – говориться в листі.

Його автори обурюються, що прокуратура Дрогобича та області обмежується відписками та пересилкою їхніх листів до інстанцій, дії яких вони оскаржують. «Ми скаржимося в область на бездіяльність Дрогобицької прокуратури, наша скарга відправляється назад у Дрогобич. Ми вказуємо на порушення у Державній міграційній службі, – наша скарга направляється в Державну міграційну службу. Скаржимось на прийняті незаконні рішення міської ради – прокурор направляє наше звернення назад в міську раду. Прокуратура сама замикає корупційне коло і ми вважаємо, що «низькі показники щодо боротьби з корупцією» викликані в першу чергу тим, що корупція в органах прокуратури Львівської області та районів Львівщини цвіте буйним цвітом», – зауважили автори листа.

Громадська організація просить прокурора Львівщини зреагувати на факти, які мають місце у Дрогобичі та вчинити дії, як того вимагають закони України.

Джерело: ZIK