На Закарпатті СБУ затримала новообраного від партії «Слуга Народу» голову Воловецької ОТГ Михайла Попелича, якого підозрюють у вимаганні хабара.

Про це йдеться в повідомленні Офісу президента.

Далі прямим текстом:

Часи, коли належність до партії влади була індульгенцією від переслідувань за корупцію та інші злочини, точно залишились у минулому.

Звичку хабарників та авантюристів перефарбовуватись та підлаштовуватись під кожну нову владу потрібно жорстко викорінювати.

Також залишились позаду часи, коли влада давала вказівки правоохоронцям шукати будь-які зачіпки для переслідування виключно опозиції.

Усі мають бути рівними перед законом.

Саме цей принцип відстоює команда Президента України Володимира Зеленського. Ми маємо нульову толерантність до корупції. Хабарники та корупціонери мають нести законне покарання, незалежно від політичної приналежності, віросповідання чи інших особливостей.

Однак ми постійно наголошуємо, що результати роботи правоохоронної системи поки що явно недостатні. Хоча команда Президента Володимира Зеленського зробила все для того, щоб антикорупційні органи стали справді незалежними та ефективними. Серед іншого, наша команда забезпечила запуск повноцінної роботи Антикорупційного суду. Ми продовжуємо працювати над змінами у правоохоронній та судовій системах.

Тому разом з усім суспільством чекаємо на справедливі вироки для всіх, хто звик жити хабарами та паразитувати на бюджетних ресурсах. Покарання за корупцію має стати більш жорстким та невідворотним.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що за підозрою в отриманні хабара затримано голову Воловецької ОТГ Михайла Попелича. Інформацію про це підтвердила прес-секретар СБУ на Закарпатті Ванда Мильо.

Як повідомив голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, затриманий Михайло Попелич, який в якості кандидата від партії “Слуга народу” виграв місцеві вибори.

“Правоохоронці затримали голову Воловецької ОТГ Михайла Попелича на хабарі сумою 80 тисяч гривень. Михайло Попелич виграв вибори як кандидат від« Слуги народу », проте партійна приналежність не дає імунітету нікому, і особливо, коли мова йде про хабарі,” відкати “і розкрадання бюджету. Захищати в судах, при таких обставинах, я вас не буду! ” – заявив Петров.

Навпаки, Петров закликав правоохоронців з усією строгістю і професіоналізмом поставитися до розслідування подібних справ.

За попередньою інформацією, Михайла Попелича затримали на хабарі за “відкати” на тендерах на дороги і тротуари. Йдеться про суму в розмірі 80 тисяч гривень.