В Одесі співробітники Служби безпеки України викрили в систематичні хабарі чиновника Одеської обласної військового комісаріату. Про це повідомили в прес-службі СБУ.

Як з'ясувалося, співробітник відділу комплектування та призову налагодив механізм отримання хабарів від призовників за видачу військового квитка про непридатність до проходження служби нібито за станом здоров'я. Чоловіка затримали в робочому кабінеті під час отримання чергового хабара в розмірі 3 тисяч доларів США.

"Зараз вирішується питання про оголошення зловмисникові про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, і обрання запобіжного заходу", – відзначили в СБУ.

Варто нагадати, що раніше повідомлялося, що Державна служба фінансового моніторингу нарахувала в Україні за першу половину 2018 року корупційних оборудок на 297,1 млрд грн. Такі дані отримані в результаті спецмоніторінга. Перевірки проводилися за участю фінансової розвідки.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Крім того, генпрокурор Юрій Луценко заявив, що за останні роки Україні за підтримки міжнародних партнерів вдалося здійснити значні кроки в боротьбі з корупцією.