Напередодні свого зникнення Мельничук став фігурантом гучного корупційного скандалу.

Дружина колишнього губернатора Київської області Галина Мельничук написала в міліцію заяву про зникнення свого чоловіка. Останній раз жінка розмовляла з Максимом Мельничуком о 16:30 9 вересня, передає Корупція Інфо.

Зараз дружина Мельничука прибула в їхньому будинку під Києвом, де з вечора 9 вересня і приблизно до 4-ї ранку проходили обшуки. В цей час в будинку нікого не було, а першою туди прибула мати Галини.

– Мені повідомили пізно ввечері, що в мій будинок потрапили чужі люди, озброєні, які входять в будинок і нікого не впускають. Вони дозволяли собі робити різні речі, тому що коли я дізналася, що тут, то зателефонувала своїй мамі, вона прибула трохи раніше, я була далеко за містом з дітьми. Вони її не пустили в будинок, дуже некоректним тоном спілкувалися з жінкою і забороняли знімати якесь відео, – каже Мельничук.

За її словами, правоохоронці приїхали на обшук з підставними понятими.

– Вони навіть не запустили сусідів, вони привезли з собою понятих, які були підставними людьми, тому що, як сказали мені сусіди, вони вийшли з ними з однієї машини, – каже дружина екс-чиновника.

Нагадаємо, Петро Порошенко 10 вересня звільнив з посади главу Київської обласної адміністрації Максима Мельничука. Він сам подав у відставку ще на початку червня.

Одна з причин, яку називали журналісти, невиконання Мельничуком плану мобілізації. На 2016 рік цей показник становить всього лише 60%.

9 вересня Мельничук став фігурантом гучного корупційного скандалу. ГПУ затримала його заступника Ігоря Лобко, який вимагав гроші від колишньої співробітниці, обіцяючи їй просування в кар'єрі. За словами Генпрокурора Юрія Луценка, слідство вивчає роль Мельничука в цій справі. Він міг бути спільником Лобко.