Святослав Вакарчук продовжує підігрівати чутки про свою участь у президентській кампанії. Про це пише одне з провідних світових інформаційних агентств Bloomberg.

«Українська рок-зірка, яка, за результатами опитувань, має шанс виграти президентські вибори в наступному році, випустила пісню, натякаючи, що підтверджує давні чутки про участь в гонці за вищий кабінет країни», – сказано в повідомленні.

Популярне: Українців обдеруть до нитки: новий закон примусить заплатити навіть за “собачу будку”

Останній трек «Океана Ельзи», пісня «Скільки нас», викликав хвилю коментарів про те, що Вакарчук таким чином заявив про фактичний початок своєї кампанії. У тексті, зокрема, містяться слова: «Скільки нас. Тих, хто тілом відчуває новий час”, “Скільки нас. Тих, у кого дах не знесло від образ “,”Нам досить недоправди. Нас нудить штучний сон”, які виглядають як звернення до потенційних виборців.

Агентство відзначило, що у Вакарчука – хороші шанси для перемоги на виборах, особливо – в другому турі. Остаточно про участь у виборах можливі кандидати повинні оголосити до 31 грудня.

Вакарчук, ймовірно, все ще тільки розглядає можливість початку політичної боротьби. 

«Його пісня передбачає, що він хоче працювати з суспільством, щоб спонукати людей бути більш відповідальними, коли вони голосують за політиків, більш вимогливими», – заявив політичний консультант Дмитро Васильєв.

«Океан Ельзи» відмовився розповісти про політичне підґрунтя пісні. «Зазвичай можна пояснити, що таке нова пісня, що хочеться сказати і що слухач повинен почути, – сказано в повідомленні групи в Twitter. – Ми цього не зробимо. Тексти пісень говорить про все».

Раніше повідомлялося про те, що поява величезної кількості діячів мистецтва, які заявляють про своє кандидатство, явно грає проти Святослава Вакарчука. Таку думку висловив політолог Віталій Кулик, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства.

На його думку, замовити та організувати таку масштабну політтехнологію могли б штаби тільки двох кандидатів – або Петра Порошенка, або Юлії Тимошенко. «Гриценко навряд чи буде в таке гратися», – зазначив Кулик.