Кількість постраждалих перевищила 100 осіб: повідомили подробиці вибухів на шосе в Болоньї

07/08/2018     Автор: Віра Грицишин
Кількість постраждалих перевищила 100 осіб: повідомили подробиці вибухів на шосе в Болоньї

В Італії в Болоньї кількість постраждалих унаслідок вибухів на шосе перевищила 100 осіб, повідомило 6 серпня RaiNews24, посилаючись на місцеву владу.

55 осіб із опіками різного ступеня тяжкості доправили до лікарні Маджоре в Болоньї, ще кілька десятків постраждалих госпіталізовано в інші лікарні.

Серед них – двоє людей у важкому стані. Також наголошують, що внаслідок вибуху постраждали 11 карабінерів і двоє співробітників дорожньої поліції.

На місці інциденту тривають рятувальні роботи.

Популярне: Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

6 серпня в італійській Болоньї автоцистерна врізалася в машини, які стояли попереду, що призвело до серії вибухів та пожежі, жертвами яких стало щонайменше дві людини. Унаслідок інциденту згоріли десятки машин, а також обвалився міст, на якому сталася ДТП.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що унаслідок вибухів і пожежі на кільцевій дорозі в італійській Болоньї загинуло щонайменше дві людини. 

Поранення дістало 67 осіб, 14 із яких – у важкому стані. Стан ще двох оцінюють як "дуже серйозний". 6 серпня в районі Борго Панігале в Болоньї вибухнула автоцистерна з паливом, після чого сталася серія вибухів автомобілів. Згоріли десятки машин, частково обвалився міст.