Російський правитель Володимир Путін заявив, що війна проти України закінчиться тоді, коли він досягне всіх своїх цілей − демілітаризації та нейтрального статусу України.

Про це він пронив на пресконференції 14 грудня.

«Мир буде тоді, коли ми досягнемо своїх цілей. Вони не змінюються. Я нагадаю, про що ми тоді говорили: про денацифікацію в Україні, про демілітаризацію, про її нейтральний статус».

Говорячи про денацифікацію, російський лідер заявив, що нібито під час перемовин у Стамбулі «офіційні особи в Києві… загалом не погоджувалися, що потрібна якась денацифікація» і говорили, що «жодної фашизації та зростання ось таких настроїв немає», але зараз ця ідеологія нібито процвітає.

«Ну як ні? Коли національний герой, відомий не просто націоналіст Бандера, зведений у ранг національного героя. Як ні? А коли керівник сьогоднішньої адміністрації київської на очах у всього світу стоячи аплодує колишньому солдату СС, який безпосередньо брав участь у голокості. Це що − не прояв нацизму чи що? Тому питання денацифікації − актуальне», — заявив Путін.

Щодо демілітаризації, Путін заявив, що Україна вже нібито майже не виробляє зброї і скоро нібито залишиться без допомоги Заходу.

«Тепер що стосується демілітаризації − ну, не хочуть домовлятися, ну, що ж − ми тоді змушені вживати інших, зокрема військових, заходів. Ну сьогодні Україна майже нічого ж не виробляє. Ну, намагаються щось там ще зберегти, але все привозять − вибачте за моветон − на халяву все привозять. Але ця халява може колись і закінчиться. І, судячи з усього, і закінчується помаленьку», — помріяв Путін. Наговорив як в гарячці, але кому він треба? Якщо зомбовані росіяни навіть вже не довіряють своєму президенту.