Зупинилося серце легенди російського кіно – в Москві помер режисер, актор і сценарист Василь Панін. Ему було 83 роки. За своє життя він встиг створити понад 25 художніх, документальних і телевізійних фільмів. Про трагедію повідомив Союз кінематографістів Російської Федерації. Колеги кажуть, що «вітчизняне кіно осиротіла зі смертю Василя Паніна».

Серед його творінь в якості режисера – фільми «Людина на полустанку», «Бульварний роман», «Знову треба жити», «Ніч на кордоні», «породження пекла» та інші. Але найвідоміша його робота – історичний фільм «Співуча Росія», головну роль в якому, головну роль виконав Юрій Соломін.Панін також з'являвся на екрані в якості актора в картинах «Сувенір для прокурора» і «Відважна парочка». У 2000 році режисер став лауреатом кінофестивалю «Кінотавр».

Нагадаємо, дизайнер і син правителя емірату Шарджа в ОАЕ шейх Халід бін Султан аль Касімі помер у віці 39 років. Про це повідомляє The Sun. За даними видання, аль Касімі знайшли мертвим на підлозі ванної в своєму будинку в Лондоні. Поруч з ним виявили шприци, а рука сина еміра була обв'язана краваткою, зазначає The Sun. Причини смерті поки невідомі.