На вулиці Антоновича в Києві зливою розмило асфальт.

У результаті цього перекрили квартал від перехрестя з вулицею Жилянській до вулиці Фізкультури, повідомляє "Громадське радіо".

На землі залишилися пісок, камені і земля.

Працівники комунальних служб прибирають мул. "Мегамаркет" на перехресті вулиць Антоновича та фізкультури працює, підтоплення не було.

В Києві планують провести реконструкцію системи стокової каналізації. Про це заявив мер міста Віталій Кличко в ефірі телеканалу "Київ", коментуючи наслідки нещодавньої потужної зливи в столиці.

Популярне: Яблучний Спас 19 серпня: Чого не варто робити в цей день, щоб не накликати на себе горе

"Навіть старожили нашого міста кажуть, що не пам'ятають такої зливи. Гарантії, що стихія не повториться, – немає. Тому наше завдання – якомога оперативніше реагувати і швидко ліквідовувати наслідки таких природних явищ. Під час негоди у місті було повалено більше 200 дерев, 6 стовпів ліній електропередач. На вулиці Хрещатик дощова каналізація просто не впоралася з такою аномальною кількістю опадів", – зауважив Кличко.

За словами мера, зараз міська влада розробляє нові проекти для заміни дощової каналізації на тих вулицях, де виникли проблеми.

"Ми вивчаємо ті місця, де були підтоплення, аби поставити там більш потужні насоси. Здійснимо реконструкцію системи стокової каналізації на найбільш проблемних вулицях. Там, де робимо капітальний ремонт доріг, ми ставимо нову систему. Але, не будемо забувати, що у місті Київ 800 кілометрів комунікацій зливової каналізації, більшу частину яких не ремонтували та не оновлювали десятиліттями", – розповів Кличко.