Журналіст «Страни» Влад Бовтрук взяв інтерв’ю у мами застреленого в Києві трирічного хлопчика Сашка Соболєва.

Інна Соболєва розповіла про останні хвилини життя сина і хто може бути замовником його вбивства.

– Ваш чоловік назвав вісім імен людей, яких він підозрює в причетності до замаху на нього. Розкажіть про них докладніше?
  
– Ми підозрюємо всіх, крім Олександра Грановського і Євгенії Бурун з тих, кого він раніше назвав. У цих людей немає мотиву. Ми з ними розмовляли, вони готові пройти детектор брехні. Всі інші з названих з нами не зв’язалися, ніхто з них не пройшов детектор брехні. У кожного з них може бути свій мотив.
    
– Що ви можете сказати про інших людей, яких назвав ваш чоловік?
  
– Я можу дати характеристику тільки одній людині, з якою особисто знайома і яку добре знаю. Це Михайло Іванюк – колишній співробітник СБУ і на сьогодні діючий співробітник МВС (Іванюк – екс-співробітник СБУ, який пішов служити в “Азов”, де очолював внутрішню безпеку ( “метеослужба”, як її ще називають), позивний “Булат”, свою причетність до злочину він заперечує – Ред.) Це людина без честі і без слова. Так, в “Азові” є дуже багато порядних людей, патріотів, які воюють за нашу країну, але не Іванюк. Для нього немає сім’ї. Для нього немає дітей. Тільки гроші мають значення.

Яким чином Юсуп Абуев причетний до замаху на вашого чоловіка і до вбивства вашого сина?
  
– Для того, щоб робити якісь висновки, потрібно, щоб йшло слідство, а слідства немає.
  
– В якому сенсі немає слідства?
 
– Слідчі нам не дзвонять. Коли ми самі дзвонимо, вони кажуть, що зателефонують. І ніхто не передзвонює. На другий день після того, що сталося ми з чоловіком назвали прізвища людей, яких ми підозрюємо в тому, що трапилося. Через два тижні нам вперше подзвонив слідчий і попросив їх контакти. Це що, розслідування? Це імітація.