Костянтина Стогнія обурило те, що нардеп назвав його "колишнім прес-секретарем колишнього міністра внутрішніх справ Захарченка". – повідомляє Корупція.Інфо

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ.

Колишній речник МВС, полковник міліції у відставці, журналіст і телеведучий Костянтин Стогній подає в суд на народного депутата від "Народного фронту" Антона Геращенка за наклеп. Про це Стогній повідомив в Facebook.

"Геращенко ходил по телеканалам и распространял заведомую ложь, что "Стогний был пресс-секретарем министра Александра Захарченко". Во-первых, я не понимаю, кто такой "Александр Захарченко". Видимо, Геращенко имел в виду министра МВД в 2014 году – Виталия Захарченко", – розповів журналіст.

Стогній підкреслив, що ця інформація є неправдою. "Дело в том, что я уволился из органов внутренних дел задолго до Майдана и с министром Захарченко знаком не был. И вещи эти очевидные и легко проверяются. С Геращенко-то какой спрос… А в суд я подаю, сугубо чтобы проверить, насколько сложно нынче в украинском суде доказать, что белое – это белое. А вовсе не черное", – резюмував він.