Гуморист Олег Іваниця, актор студії "Дизель Шоу", учасники якої потрапили в ДТП на трасі Київ-Львів, втративши колегу, актрису Марину Поплавську, заявив про рішення покинути проект.

Як зізнався Іваниця на особистій сторінці в Instagram, смерть Поплавської виявилася для нього сильним ударом. Гуморист не бачить себе більше в програмі.

"Не бачу себе більше в рамках проекту. Як не намагаюся. Коли відбуваються трагічні події, в голові дзвоном дзвенить питання "ЧОМУ?" Воно настільки пронизливе, що відсутність відповіді взагалі неприйнятна", – вказав Іваниця.

Далі гуморист згадав події, які передували трагедії.

"Відповідь починаєш знаходити в самому собі. Тому що не підійшов до неї, і не сказав, щоб вона пішла з того місця. Що воно небезпечне. І не слухати, коли вона скаже, що кожен з нас тут сидів, і що тут найбільш пейзажне вікно , і за Мишком треба доглянути… Просто взяти і забрати її звідти! Що не треба було їхати вночі. Що треба було підняти питання про другого водія. Треба було зробити що завгодно, щоб цього не сталося!" – додав він.


Шоу, на думку артиста, має продовжуватися і радувати глядача, як того хотіла б Марина Поплавська.

"Мариночка бачила сенс свого життя в тому, щоб радувати глядачів. І це дійсно прекрасний сенс. І Шоу має тривати. І глядачі повинні продовжувати радіти. І так і буде. Але я не можу себе уявити на сцені "Дизель Шоу" без неї. Не хочу. Йду", – уклав гуморист.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Пост Іваниці всього за кілька годин зібрав більше 6 тис. лайків і сотні коментарів, в яких глядачі проекту закликали гумориста залишатися з командою. Деякі припустили, що за прикладом Іваниці підуть й інші учасники проекту, що призведе до розвалу "Дизель Шоу".

Варто нагдати, що  в суботу, 20 жовтня, учасники "Дизель Шоу" потрапили в ДТП по дорозі зі Львова, де гостювали з концертом. Автобус коміків виїхав в нічний рейс на Київ лише з одним водієм, через що поліція не виключає версію, що він заснув за кермом. В цілому ж, причина аварії з'ясовується.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Не вижу себя больше в рамках проекта. Как ни стараюсь. Когда происходят трагические события, в голове колоколом звенит вопрос ПОЧЕМУ?? Он настолько пронзительный, что отсутствие ответа вообще неприемлемо. ПОЧЕМУ БЛИН??? Ответ начинаешь находить в самом себе. Потому что не подошёл к ней и не сказал, чтобы она ушла с того места. Что оно опасное. И не слушать, когда она скажет что каждый из нас тут сидел, и что тут самое пейзажное окно, и за Мишкой надо присмотреть… просто взять и увести ее оттуда! Что не надо было ехать ночью. Что надо было поднять вопрос о втором водителе. Надо было сделать что угодно, чтобы этого не случилось! Мариночка видела смысл своей жизни в том, чтобы радовать зрителей. И это действительно прекрасный смысл. И Шоу должно продолжаться. И зрители должны продолжать радоваться. И так и будет. Но я не могу себя представить на сцене Дизель Шоу без неё. Не хочу. Ухожу.

Публикация от Олег Иваница (@o_ivanitsa)