мочаноі

Війна закінчиться, коли всередині країни почнуть дотримуватися не інтереси, а принципи, коли почнуть виконуватися обіцянки.

Про це сказав волонтер Олексій Мочанов в інтерв'ю "ГОРДОН", передає Корупція Інфо

"Війна закінчиться, коли всередині країни почнуть дотримуватися не інтереси, а принципи, коли почнуть виконуватися обіцянки, коли будуть зрозумілі кадрові призначення і коли ці кадрові призначення запрацюють, а якщо не запрацюють – будуть кадрові перепризначення. Ось тоді ми зможемо забути війну всередині України. Коли Петро Олексійович погрожував посадити трьох своїх друзів, то я навіть не очікував, що першим його другом виявиться Ігор Мосійчук. Страшно уявити, хто другий і третій", – зазначив Мочанов.

Він вважає, що Україні потрібно не тільки просити допомоги, але і діяти самостійно, щоб положення в країні покращилося.

"Зараз ми сидимо на рейках, придавивши собі мошонку власною вагою. Ми голосно кричимо, що треба нас усіх терміново рятувати. Нам всі намагаються подати руку, а ми якось особливо під вагою власного тіла не дуже хочемо вставати, бо вже звикли до цьго положення людини, яка голосно кричить. Вже всі готові зробити все, що завгодно, щоб ми замовкли, і готові допомогти, але найменше ми самі чогось хочемо робити", – зазначив активіст.

"Проблема України в тому, що в усьому світі у внутрішній політиці принципи, а в зовнішній – інтереси, а у нас, на жаль, навпаки: у зовнішній – принципи, а у внутрішній – інтереси. Це призведе до краху і розвалу країни", – вважає Мочанов.